Przedsiębiorczość


Okna i drzwi spółki "Auristila"

Spółka "Auristila" działa na rynku litewskim dopiero od niespełna kilku miesięcy, a mianowicie od lipca roku bieżącego, ale już zdobyła zaufanie klientów. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem, które odbyło się 1 sierpnia obsłużyła kilku klientów.
Rynek litewski "Auristila" postanowiła zdobyć bogatym asortymentem i miłą, fachową obsługą. Na dzień dzisiejszy proponuje szeroki asortyment okien i drzwi plastykowych, aluminiowych konstrukcji, bram garażowych, duży wybór zimowych ogrodów, żaluzji i parapetów. Z okazji otwarcia proponowane są duże zniżki na okna, rolety i parapety. Produkcja "Auristily" wyróżnia się współczesnym stylem i dobrą jakością. Przyjmowane są indywidualne zamówienia na okna i drzwi o niestandardowych i nietypowych rozmiarach. Szczególnie są one atrakcyjne dla właścicieli barów i kawiarni, którym są proponowane oryginalne i praktyczne okna.

"Auristila" jest dealerem znanej w Polsce firmy "Brokat". "Brokat" jako producent na rynku polskim działa od 10 lat i zajmuje pozycje lidera. W corocznych zjazdach, na których znane firmy konkurują między sobą we wszystkich dziedzinach - ekonomicznej, produkcyjnej i fachowej obsługi, w roku 2000 zdobył on drugie miejsce.

Rynek litewski nie jest pierwszym rynkiem, który "Brokat" postanowił zdobyć, dysponuje już bowiem dużą siatką firm na rynku niemieckim i czeskim. Na Litwie wyroby nie będą produkowane, tylko sprzedawane.

UWAGA! Firma zatrudni specjalistów, znających stronę techniczną danej branży. Organizuje stałe szkolenie w Polsce, by doskonalić i podnieść kwalifikację pracowników. Wszystkie propozycje są rozpatrywane.

Pracownicy "Auristily" zapraszają wszystkich do ich odwiedzania, obsługują również w jęz polskim.

Adres "Auristily" - Wilno, ul. Kalinausko 10/2-1, byłe "Amatininkai" tel. 868681889.

Lila Maksimowicz

Nasz Czas 27/2003 (616)